En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Sur Yapı dan Gölbahçe Evlerinde Kampanya
emlak projesi

Sur Yapı dan Gölbahçe Evlerinde Kampanya

Vade farkı ödemek istemeyen yatırımcılar, biraz yüksek ödeme koşulları ile bu imkândan yararlanabilirler.

Sur yapı, şirketler grubu olarak, 150 milyon liralık bir yatırım ile birlikte, Sultanbeyli’de bulunan proje, Gölbahçe evleri. Özel imkân ve kampanyalar dahilinde, lansman kapsamı olarak, % 10 ‘lık bir indirim fırsatı da sunulmaktadır. 60 ay vade ile kolay ödeme imkânı bulunurken, vade farksız ödemeler yapabilmekte mümkün hale geliyor. Peşin ödeme imkânlarının yanı sıra, önden belirli bir miktar peşinat ve geri kalan banka kredisi ile tamamlanmış olarak, % 10 indirim imkânı da sunulmaktadır. Toplamda % 20 indirim sunulan bu proje de, 21 dönüm arazi üzerine inşa edildiği bilinmektedir.

Toplamda 227 konut

Geniş bir alana sahip olan bu emlak projesinde, toplamda 227 konut yer alacaktır. Bunların yanı sıra 7 bin metre kare üzerinde ise, göl ve bahçe güzellikleri de bulunmaktadır. Elbette ki ticari alanlar, günlük ihtiyaçların karşılanacağı merkezler, çocuk parkları, doğa güzellikleri de bulunanlar arasında.

Farklı daire tipleri

Geniş ya da küçük aileler için birbirinden farklı daire tipleri de sunulmaktadır. 2+1’den başlayan daire seçenekleri 4+1 e kadar sizlere sunulanlar arasında. Bu daireler ise, 70 metre kareden başlayarak, 282 metre kareye kadar büyüklüklere sahip. Balkonlardan görülen göl manzarası, mutfakları bulunan, bunun yanı sıra odalarda bulunan ebeveyn banyoları da kullanım kolaylığın, emlak yatırımı yapmak isteyenlere sunuyor.

3600 TL taksit imkânı ile 3+1

Vade farkı ödemek istemeyen yatırımcılar, biraz yüksek ödeme koşulları ile bu imkândan yararlanabilirler. Hiçbir vade farkı vermeden, 3+1 konut sahibi olmak, bu güzelliklerden yararlanmak ve doğa içinde doğal bir yaşam sürmek istiyorsanız, 3600 TL bir taksit ödeme durumu ortaya çıkacaktır. Bunun yanı sıra, vade farksız ödemelerde, 3 ara ödeme ile ödemeler de tamamlanabilir. Yani ödemeleri, 2018, 2019 ve 2020 yıllarını kapsayarak, 3 adet ödeme ile tamamlayabilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir