En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Sur yapı Gölbahçe evleri
alternatif yaşam tarzı

Sur yapı Gölbahçe evleri

Yaklaşık 21 dönümlük bir arsa üzerine inşa edilmiş olan bu projenin en dikkat çeken yanı ise 7 bin metrekarelik göl ve bahçe alanlarıdır.

Ev hayali kurmakta olan birçok ihtiyaç sahibine ödeme kolaylıkları ile birlikte Sur Yapı’nın Sultanbeyli’de hayata geçirmeyi planladığı Gölbahçe evleri birçok avantajı ile birlikte müşterilerini beklemektedir. Sur Şirketler Grubu bünyesi altında yer alan Sur Yapı Sultanbeyli’de yapımına başlamış olduğu Gölbahçe evleri için yaklaşık 150 milyon TL’lik bir yatırım yapmaktadır. Bu yatırım ile birlikte birçok yatırımcıya ve ev sahibi olmak isteyen bireylere özel kampanyalar düzenleyen Sur Yapı’nın son kampanyası lansmana özel yüzde 10 indirimdir. Ayrıca peşin veya peşin+banka kredili ödeme yapan bireyler için fazladan bir yüzde 10 indirim daha yapılabilmektedir.

Birçok farklı daire imkanı

Yeşili ve doğayı seven bireyler için tasarlanmış olan doğa ile iç içe ve göletleri ile Gölbahçe evleri yeşilin neredeyse bütün tonlarını bünyesinde barındırmaktadır. 2+1, 3+1 ve 4+1 gibi oda sistemleri bulunan birçok daireleri ile birlikte ferahlığı ve huzuru sunacak olan Gölbahçe evleri sunmuş olduğu bu kampanyalar ile birlikte 60 ay vade farksız ödeme seçenekleri de müşterilerine sunmaktadır.

Projenin kapsadığı şeyler nelerdir?

Yaklaşık 21 dönümlük bir arsa üzerine inşa edilmiş olan bu projenin en dikkat çeken yanı ise 7 bin metrekarelik göl ve bahçe alanlarıdır. 6 bloktan oluşan ve 227 konuta yer veren bu proje geniş kapsamlı olmasıyla da bütün günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ticari alanlara da proje içerisinde yer vermektedir. Her genişlikte dairelere sahip olan Gölbahçe evlerinde 70 metrekareden 282 metrekareye kadar birçok daire yer almaktadır. Proje içerisinde araç ve girişler yer altından sağlanmakta ve trafiğe kapalı bir alan oluşturulmaktadır. Aynı zamanda bisiklet yoluna ve yürüyüş yoluna da yer verilen bu proje ile alternatif yaşam tarzına sahip olabilecek istediğiniz hayal ettiğiniz yaşama kavuşabileceksiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir