En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Teknolojinin Eğlenceli Tarzıyla Tanışın

Teknolojinin Eğlenceli Tarzıyla Tanışın

Geçen günlerde İnternette dolaşırken ilgimi çekmeyi başaran teknotarzi.blogspot.com kendine has anlatımıyla gerçekten başarılı makalelere imza atması beni etkiledi ve sizlere kısaca bahsetmek istedim.

Beni Etkileyen Makaleleri Nelerdir?

İlk olarak Google Bizi Dinliyor Olabilir mi? adlı makalesinde kendi deneyimleriyle Google’ yi test etmesi diğer makaleleri arasında en çok hoşuma giden konu olduğunu ve mutlaka okumanız gerektiğini belirtmek isterim. Bu makaleyi okuduktan sonra aklıma bir sürü soru takılıp kendi telefonumdan şüphe eder hale geldim.

Sonra bir teknoloji konusu olan Samsung Çamaşır Makinası’ nı da kendine has anlatımıyla ve eğlenceli bir tarzda yorumlamasıyla okurken zevk aldığım nadir makaleler arasında yer almayı başarmaktadır. Bir çamaşır makinası ancak bu kadar eğlenceli tarzda yazılabilirdi dedim.

Günümüzde en çok merak edilen robotlar konusuna da bakmadan geçmeyin derim. Neredeyse bütün robot çeşitleri hakkında bilgilendirme yaparak, dünyayı robotların ele geçirme ihtimalinden de bahsetmiş.

Hepimizin gayet iyi bildiği Teknolojiyi de Teknoloji Nedir adlı makalesinde yazar teknolojinin kelime anlamından, gelecekteki haline kadar birçok farklı yönünü ele alarak son olarak da kendi görüşlerini paylaşmış.

Beni Etkilemeyi Başaran Başka Yönleri

Makalelerini son derece kendine has eğlenceli tarzıyla ve kullanıcı odaklı yazmasının yanında sitenin göz yormayan tasarımı, sitenin açılış hızı ve her gün yeni makale eklemesi benin çok hoşuma gitti. Sitenin gerçekten üzerinde çok fazla emek olduğunu hemen anlayabiliriz.

Diğer Teknoloji Sitelerinden Farkı Nedir?

Genelde teknoloji sitesi dediğimizde hepimizin aklına basmakalıplarla yazılmış tanıtım siteleri aklımıza gelmektedir fakat teknotarzi.blogspot.com.tr  konu seçimini önemle yapmaktadır. Zaten siteyi ziyaret ettiğiniz de sizde benim ne demek istediğimi anlayacaksınız.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir