En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Tual Bahçekent
Tual Bahçekent

Tual Bahçekent

Arsa, bina gibi taşınmaz mülklerin ortak adı olan emlak, yatırım konusunda da risksiz olması bakımından birçok insanı cezbeden bir seçenek. Birçok yeni projeyle de bu isteklerini tatmin edebilecek tüketiciler için, son zamanlarda başlayan ve bir hayli meşhur olacak bir proje olan Tual Bahçekent projesi de yatırım amaçlı düşünen insanlara bir alternatif olabilmekte.

Başakşehirin incisi:

İstanbul un yükselen semti Başakşehir ’de yepyeni ve kendince bir şehir olan Tual bahçekent projesi yakında hayata geçiriliyor. Özel okulları, özel hastanesi, 1800 dairesi, 60 dükkân ve yurt olarak düşünülen proje uygun fiyatları ve cazip avantajlarla satışa sunuluyor. İstanbul’un göbeğinde yükselen ve değerlenen bu semtinde bir emlak sahibi olmak çok akıllıca bir davranış olacaktır. Birçok önemli noktaya yakınlığı ve toplu taşımanın çok sık uğradığı bu yeri çok seveceksiniz. Gelişen gayrimenkul anlayışıyla beraber birçok projeye yine yer sahipliği yapacak bu semte, yapacağınız yatırımla beraber kendinizi güvenceye almış olacaksınız.

Yüksek binaları, düzgün yolları, yeşil alanlarıyla Avrupai bir proje olarak gösterilen Tual Bahçekent projesi son dönemde yapılan en büyük yaşam alanı projesidir. Yatırım amaçlı olmakla beraber; yaşana bilirlik açısından da önemli bir projedir. İstanbul un gittikçe kalabalıklaşan kirlenen doğasından uzak sakin ve lüks bir yaşam alanı oluşturması projeyi çekici kılan yanıdır. Ailenizle çok güzel bir hayat yaşayabileceğiniz bir şehir ve emlak projesini kaçırmayın.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir