En Yeniler
Ana Sayfa / Alışveriş / Ücretsiz teklif alma imkânı

Ücretsiz teklif alma imkânı

İnternet üzerinden alışveriş hizmetleri oldukça fazla rağbet gören işlemler arasında olurken günümüzde daha farklı sistem ile çalışmakta olan web satış mağazaları bulunmaktadır. Bunlar arasında iki kurucu ortağın bir fikir ürünü olarak ortaya çıkan fiyatimbu yer alırken, tüketicilerin fiyatlarını satıcı firmalara iletmekte görevli olmaktadırlar. Böylelikle rekabet ortamına giren firmalar, tüketicilere daha uygun fiyatlar verebilmek için birbirleri ile çalışmaktadır. Gayet normal olarak da televizyon fiyatları bu durumda aşağılara çekilerek, tüketiciler bu durumundan memnun kalmaktadır.

Çalışma sistemi ve aşamalar

Ücretsiz olarak firmalar teklif ulaştırabilmek ve not bırakabilmek için ilk olarak üye işlemlerini gerçekleştirmeniz gerekiyor. Son paragrafta vereceğimiz link üzerinden, ana sayfanın üst sağ kısmında bulunan üye olmak istiyorum butonunu kullanarak, bazı üyelik bilgileri ile birlikte üyelik işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bu bilgiler şöyledir.

  • Ad ve soyad
  • E- mail adresi
  • Şifre
  • Cep telefonu
  • Doğrulama kodu

Bu bilgiler ile ilk üyelik işlemleri tamamlanacaktır. Daha sonra üyelikleriniz doğrulanarak, pek çok kategori arasından seçimler yapabilirsiniz.

Örneğin; LCD TV kampanya ürünlerine mi göz atmak istiyorsunuz? O zaman şu adımları izleyerek, teliflerde bulunabilirsiniz.

Ürün satın alma

Tercih edilecek olan televizyonlar, ürün rehberi ve kategoriler arasında yer alan elektronik bölümünden tercih edilmektedir. Bu televizyonlar içerisinde televizyon fiyatları farklı olurken, teknik özellikler açısından çok farklı ürünler bulabilmek mümkündür.

Mesela, 32 ‘’ olan bir LED TV tercih etmek istiyorsunuz. Ürünler arasında yer alan bu model üzerine gelerek ürün + detay üzerinde tıklamanız gerekiyor. Buradan ürün özelliklerine ulaşarak, aşağısında yer alan turuncu buton ( isteğimi bayilere ilet )  kullanılarak, teklif iletebilirsiniz. Böylelikle http://www.fiyatimbu.com/ adresinden LCD TV kampanya ürünleri satıcı firmalar tarafından sizlere sunularak, site yetkilileri tarafından iletilecektir. Ürün çeşitlerine web adresimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yeni Yıla Yakışan Kırmızı Penti’ler

Penti yılbaşı ruhunu yansıtan kırmızı tasarımlarla 2019’a merhaba diyor. Kırmızı saten ve dantel detaylarıyla şık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir