En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Ünlüler Avrupa’ya vizesiz gidiyor!
işte avrupa

Ünlüler Avrupa’ya vizesiz gidiyor!

İşte Avrupa, ev alma koşulu olmadan Avrupa ülkelerine oturma izni danışmanlığı veren Türkiye’deki ilk firmadır. Bu fırsatın yanı sıra 60.000 Euro’dan başlayan gayrimenkul yatırımı ile de Avrupa oturum kartı danışmanlığı vermektedir. Danışmanlığını verdiği ülkeler: İspanya, Yunanistan, Macaristan ve Slovenya’dır.

İşte Avrupa firmasının, “Avrupa’da ev alma koşulu olmadan oturum izni alma” sistemini duyurmasından bu yana birçok ünlü Schengen Vizesi kuyruklarından kurtulmak için bu yönteme başvuruyor.

“Daha iyi bir yaşam hakkınız” ilkesi ile kurulan İşte Avrupa firması, hiç bir yatırım yapmadan Avrupa’da kolaylıkla oturum izni alma konusunda hizmet veriyor. İspanya ve Yunanistan ülkeleri için geçerli bu oturum iznini, ayda 2.000 ila 3.000 Euro arası sabit düzenli gelir gösteren herkes alabiliyor. Oturum iznini alanlar, aynı zamanda o ülkelerde yaşayabiliyor, seçme-seçilme hakkı dışında, vatandaşların sahip olduğu çoğu haktan faydalanabiliyor.

Son zamanlarda verilen Schengen vize sürelerinin kısalmasıyla vize işlemleri ile sık sık uğraşmak istemeyen ünlüler ve gelir düzeyi yüksek Türk vatandaşları da oturum izni alabilmek için İşte Avrupa firmasının kapısını çalıyor. Büyük yatırımlar gerektiren diğer oturma izinlerinin aksine, hiç bir yatırıma ihtiyaç duyulmadığı için artık bu yöntem daha fazla tercih ediliyor.

Türkiye’de bir ilke imza atan firmanın kurucusu Bahtiyar Yurtoğlu, talebin her geçen gün arttığını, İşte Avrupa ile verdikleri hızlı ve güvenilir servis sayesinde, aralarında ünlü simaların da bulunduğu birçok Türk vatandaşının İspanya ve Yunanistan’a yerleşip yeni hayatlar kurduklarını belirtti.

İşte Avrupa 5 Ocak 2019’da oturum kartı almak isteyenlere bir bilgilendirme konferansı gerçekleştirecek. Avrupa planı olanlara şimdiden duyurulur.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

İş yeri aç

Bilgisayar Tamircisi Açmak

Teknolojinin gelişimi ile birlikte, milyonlarca aktif bilgisayar kullanıcısına sahibiz. Elbette ki tüm bu bilgisayarların belirli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir