En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Vadikaya Cadde Dükkanları
Vadikaya cadde dükkanları

Vadikaya Cadde Dükkanları

Taşınamaz mal ve mülklerin ortak adı olan emlak yahut gayrimenkul, uzun yıllardır risksiz bir kazanım olan yatırım projeleriyle, yatırımcılar arasında güvenle tercih edilmekte. Son zamanlarda kentsel dönüşümle de birlikte bir hayli seçenek barındıran projeler, özellikle Ankara, İstanbul, İzmir gibi büyük şehirlerde yatırımcının yüzünü güldürmeye devam ediyor. İstanbul üzerinde dikkat çeken projelerden bir tanesi olan Vadikaya cadde dükkanları aşağıda verilen detaylarla birçok kişiye fırsat kapısını aralıyor.

Parlayan yıldız: Başakşehir

Değeri hızla artan ilçelerden biri olan Başakşehir ‘de inşasına başlanan ve 50 ticari üniteden oluşan proje, duyulduğu andan itibaren heyecanla beklenen bir yapım. Mega yatırımların arasında, gözde bir noktaya sahip cadde dükkânları Başakşehir ‘de kurulan dev bir çadırda açık arttırma usulü ile %70’i satılan dükkânların daha fazla yatırımcıya ulaşması bekleniyor.

78 metrekare ile 306 metrekare arasında değişen boyutlarıyla yatırımcılara sunulan ticari ünitelere, oldukça yüksek bir kar marjı ile yatırımcılara dönecek gibi. Geniş ve ferah, merkezi bir konuma sahip olan dükkân ve marketlerin kazanç sağlamayacağını düşünmek, kentsel dönüşüm projesine kör gözle bakmak demek olacaktır.

Başakşehir ’in ticari yatırım değerini arttıran Vadikaya cadde dükkanları, halihazırda devam eden hastane, havalimanı ve üçüncü köprünün de inşaatının tamamlanmasıyla hayli önemli ve çekici bir hale gelecek olan Başakşehir ‘de, geriye kalan cadde dükkanlarının kaçırılmaması, yüksek kazanç bekleyen yatırımcılar için göz ardı edilmemesi gereken bir detay.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir