En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Yatımda Doğru Adım
emlak komisyonu

Yatımda Doğru Adım

Eğer paranızı katlayarak kar etmek istiyorsanız sizler de yatırım yapabilirsiniz. Yatırım birçok şekilde yapılabilir ancak bunların içinde en kolayı ve en avantajlısı genellikle gayrımenkul yatırımı olmaktadır. Gayrımenkul yatırımı dilerseniz konut, arsa, tarla dilerseniz de ticari alan yatırımı şeklinde yapabilirsiniz. Emlaklardan yapabileceğiniz gayrımenkul yatırımı sizin için en risksiz ve kar geliri en yüksek yatırım şekli olacaktır. Yapmak istediğiniz yatırım türünü belirleyerek emlaklardan yardım alarak ve tarlayı, konutu gözünüzle görerek yatırım yapıp yapmayacağınıza da karar verebilirsiniz.

Emlaklarınıza danışın

Satın almak istediğiniz arsa hakkında emlaklarınıza danışarak daha çok fikir sahibi olabilirsiniz. Örneğin gün geçtikçe değeri yükselen ve İstanbul’un en gözde semtlerinden olan Mecidiyeköy’e yatırım yapmak istiyorsanız öncelikle emlaklara sorarak buranın toprağının ne kadar değerli, gelişiminin ne kadar hızlı olduğu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Son günlerde emlak magazin haberlerinde gördüğümüz Tuğba Yurt da Mecidiyeköy’den bir ev alarak buraya taşınmıştır. Tıpkı Tuğba Yurt gibi Özge Ulusoy da gelirinin büyük bir kısmını yatırımlara harcadığı hakkında açıklama yapmıştır.

Her toprağımız değerli

Türkiye’nin her bir köşesinin değerli olduğunu söyleyen bölge emlak komisyonu oda başkanı özellikle son yıllarda Bursa ilimize olan rağbeti konuşmaktadırlar. Bursa’nın İstanbul’a yakın olması ve en çok göç alan bölge olmasıyla birlikte Nilüfer, İhsaniye ataevler gibi bölgelerindeki yatırımlar her geçen gün artmaktadır. Haliyle bu bölgelerdeki kar oranları da hızlı bir artış görmüştür.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir