En Yeniler
Ana Sayfa / Genel / Yeniboğaziçine Salamis Park
Salamis Park

Yeniboğaziçine Salamis Park

Kuzey Kıbrıs’ın yeni canlanan ve birçok yatırımcının gözünde değerlenecek olan Yeniboğaziçi’ne yapılacak olan Salamis Parki bu bölgenin çok daha eşsiz bir konum yaratması için oldukça büyük bir avantaj olacaktır.

Kuzey Kıbrıs’ın en çok değerlenecek olan ve son günlerin yükselen yerleri arasında bulunan Gazimağusa’nın Yeniboğaziçi bölgesi için yapılacak olan Salamis Park buradaki yaşayanlara yepyeni bir yaşam tarzı imkanı sunmaktadır. Akol Group’un inşa etmek üzere hazırlandığı Salamis Park sadece villalarını inşa etmeyip aynı zamanda lüks bir yaşam tarzı da inşa etmektedir. Her zaman doğa ile iç içe olma imkanı sunacak olan bu proje yatırımcılarına veya oturumcularına tek veya ikiz villa seçenekleri sunmaktadır.

Yeniboğaziçinin hızlı yükselişi

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde oldukça tanınan ve yaptığı projeler ile her zaman konuşulan Akol Group yapmış olduğu her proje ile fakrını ortaya koymaktadır. Şimdilerde ise Kuzey Kıbrıs’ın en gözde yerlerinden biri olan Yeniboğaziçi’ne muhteşem bir proje ile damgasını vurmaya hazırlanan Akol Group her zaman yenilik, özgünlük ve kalite anlayışını benimsemiş ve bu anlayışını da yapmış olduğu inşalara yansıtmıştır. Gazimağusa’nın göbeğinde yer alan Yeniboğaziçi’ne huzur, konfor, lüks bir yaşam ile birlikte aile yaşamını da bir bütünlük içerisinde sizlere sunacak olan Salamis Park villaları uygulamalarıyla ve optimizasyonuyla Akol Group farkıyla tasarlanmaktadır.

Eşsiz bir konum

Kuzey Kıbrıs’ın yeni canlanan ve birçok yatırımcının gözünde değerlenecek olan Yeniboğaziçi’ne yapılacak olan Salamis Parki bu bölgenin çok daha eşsiz bir konum yaratması için oldukça büyük bir avantaj olacaktır. Akol Group ile birlikte yapılacak olan Yeniboğaziçi Salamis Park projesiiçerisinde sadece villalar değil aynı zamanda buraya yatırım yapacak veya ev sahibi olacak bireyler için çocuk oyun parkı, açık yüzme havuzu, modern ve şık tasarımlar, otomatik bariyer sistemi, merkezi ısıtma sistemi, site içi Wi-Fi, merkezi jeneratör, yürüyüş alanları, yeşil alanlar ve mimari sanatı ile Salamis Park eşsiz bir dünya haline gelecektir.

About admin

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİK

Yalan Dolan – İstanbul’da tiyatro severlerle buluşuyor

Tema Kültür Sanat’ın sahneye taşıdığı, yazar ve yönetmenliğini yapan Cengiz Küçükayvaz’ın ayı zamanda rol aldığı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir